KÄES ON KAUGTÖÖ AEG


Kui tehnoloogiaettevõtete ja teiste uue majanduse ettevõtete jaoks on kaugtöö täiesti igapäevane nähtus, kus paljud töötajad töötavad kodus või erinevatel ajutistel pindadel siis pikemate traditsioonidega ettevõtted on sunnitud proovima midagi täiesti uut, mida ettevõtte juhid on siiamaani pigem vältinud tuginedes erinevatele hirmudele.

Meeskondadel on vaja teha täiesti uued kokkulepped selles osas kuidas informatsioon saab vahetatud ning kuidas klientide teenindamine vähemalt samal tasemel hoida. Sellegi poolest on kaugtöö uus võimalus ja olles seda juba paar nädalat praktiseerinud, harjuvad nii töötajad kui ka juhid. Hiljem tekkivad mõtted, et miks üldse on vaja kulutada päevas 30minutit kuni 1 tund, et tööle ja tagasi sõita ja lisaks pole vaja rentida ka suuri kontoriruume.

Kaugtöö tegemist peavad toetama ka ettevõtte IT lahendused ning selleks tuleb läbi mõelda kõik töötajate ning äriprotsesside vajadused, mida kaugöö tegemisel tehnoloogia peab toetama.

Kui kaugtöö korraldus, 
vahendid ja lahendused
hästi läbi mõelda, siis on
see edaspidi püsiv nähtus!

MILLEGA TULEB KAUGTÖÖD TEHES ARVESTADA

TASEMEL TÖÖVAHENDID
Selleks, et kaugtööd mugavalt teha, peavad töötajal olema head töövahendid: Kaasaegne sülearvuti, monitorid, mugavad hiir ja klaviatuur, videokoosolekute pidamiseks kõrvaplapid ja mikrofon ning korralik internetiühendus.

MIKS BlueIT?


Oleme koos töötanud väga erinevate meeskondade ja ettevõtetega. Vaatame probleemidele ettevõtte vaatenurgast ning suudame pakkuda ettevõtte jaoks sobivaimaid lahendusi. Meil pikajalised kogemused väga erinevate IT lahendustega. Me teame, mis on mõistlikud lahendused ja mis mitte.

Vaatame ettevõtteid värske välise pilguga ja ei ole langenud “mugavustsooni”. Räägime asjadest nii nagu need on ja suudame leida uusi lahendusi. Kui me näeme, et ei suuda abi pakkuda siis nii ka ütleme.


Meie anname oma panuse ettevõtte edusse läbi tehnoloogiliste lahenduste ja pingutame igapäevaselt, et ettevõttel läheks hästi!


Tunneme ettevõtteid ja lahendusi ning oskame soovitada toimivad lahendusi ning kohusetundlikke partnereid.

Vajad abi või tahad nõu pidada?

Otsing