MEIE KOGEMUSED

Meil on enam kui 20 aastat IT juhtimise kogemust väga erinevates ettevõtetes, me teame, millised on mõistlikud ja optimaalsed lahendused.

MEIE EESMÄRK

Olla heaks partneriks teie ärile, mõeldes äriga kaasa ning pakkuda mõistlikke ja toimivaid IT lahendusi.

MEIE VÄÄRTUSED

Väärtustame ausat ja õiglast partnerlust, soovi teha midagi hästi ning julgust võtta vastutust.

Rando Sui

Rando Sui
IT Juht
+372 50 86 080
rando@blueit.ee

Morten Olesk

Morten Olesk
IT Juht
morten@blueit.ee

Morten Olesk

Margus Rosin
IT Juht
margus@blueit.ee

Rando Sui

Norman Ojasoo
Arendusjuht
+372 555 42244
norman@blueit.ee

Arno Poks

Arno Poks
IT Juht
arno@blueit.ee

Ott Kaljula

Ott Kaljula
IT Juht
ott@blueit.ee

 

Arno Poks

Aimar Raid
IT Juht
aimar@blueit.ee


Juhime IT-d, haldame IT süsteeme ja koordineerime koostööd teiste IT partneritega pakkudes äridele mugavust saada ühest kohast kõik vastused.

Esialgne konsulteerimine on tasuta!

Võta meiega julgelt ühendust

Mõisa 4, 13522 Tallinn
info@blueit.ee
+
3725086080

Otsing