SÄÄSTA IT KULUDELT KUNI 20%

Võtame teie IT valdkonna ükshaaval lahti ja leiame optimeerimisvõimalused, millega IT eelarvet vähendada.

Tõenäoliselt on igas ettevõttes võimalik IT optimeerimisega kulusid kokku hoida

Vastad 7 küsimusele

Oleme koostanud 7 küsimust, et aru saada kui suure osa IT teie ettevõttes moodustab ning tulenevalt vastustest suudame anda hinnangu kas oleks mõistlik detailsemalt teie IT valdkonda uurida, et leida võimalikke optimeerimiskohti.

Kuidas protsess käib?

Asume optimeerima

Vaatame üle IT valdkonna erinevad osad ja analüüsime, kuidas need on korraldatud ning kas on võimalik leida optimeerimise kohti, tehes asju paremini ja optimaalsemalt.

Igakuine kulude kokkuhoid

Kui töö on tehtud, hakkavad IT süsteemid uut moodi tööle ja lisaks igakuisele kokkuhoiule paraneb ka kvaliteet.

IT optimeerimise kohad

LITSENTSEERIMINE
Litsentseerimise ülevaatamine on väga mõistlik kuna ikka võib juhtuda, et ajapikku on erinevad süsteemi osad muutunud või oleks mõnda teist litsentsimudelit kasutada tunduvalt soodsam.

Miks Blue IT?

Kogemus

Meil on pikaajaline praktiline kogemus erineva suurusega ettevõtete IT juhtimisel, IT projektide juhtimisel, IT auditeerimisel ja nõustamisel ning oleme oma ettevõttetele ja partneritele teinud kümneid valikuid oluliste lahenduste osas. Samuti oleme IT osakondi konsolideerinud ning selle tegevuse käigus IT kvaliteetselt ja efektiivselt tööle pannud.

Väline pilk

Välise partnerina on meie huvi anda tehtud valikutele omapoolne neutraalne hinnang, mis tugineb meie kogemustel IT korraldamisel. Lisaks aitab väline pilk tuua juurde kasuliku värske vaate. Tõenäoliselt leiame ülesse kohad, mida annab optimeerida.

Kes me oleme?

Rando Sui

Rando Sui
IT Juht
+3725086080
rando@blueit.ee

Vajad abi või tahad aru pidada?