IT TERVIKTEENUS

 
Igale ettevõttele on oluline, et IT valdkond töötaks usaldusväärselt ning aitaks kaasa äriprotsesside efektiivsele toimimisele.

Sarnaselt ettevõttele teistele valdkondadele peab ka IT töötama kordineeritult ja läbimõeldult. Koostöö erinevate partnerite vahel peab sujuma ning keegi peab hoidma ka suurt pilti, et kõik valitud tehnoloogilised lahendused hästi omavahel kokku sobiksid ning ettevõttele ka mõistliku kuluga oleksid.

Lisaks IT igapäevasele haldamisele tuleb vaadata ka seda, et ärirakendused omavahel hästi suhtleksid ning ettevõtte vajadustele vastaksid.
 
Erinevate ettevõtetega koos töötades on ajapikku omandatud head kogemused kuidas IT valdkonda kõige mõistlikumalt korraldada.
 
Võtame vastutuse kogu IT keskkonna korraldamise eest ning lepime kokku teie ootused teenusele ning jälgime ja vastutame selle eest, et teenus vastaks kokkulepitud tasemele.

On mugav kui kantakse
tervikuna hoolt selle
eest, et IT valdkond
toimiks ja areneks vasta-
valt ettevõtte ootustele.

Meie oleme teie IT osakond

ning pingutame selle nimel,

et teil läheks hästi.

MÕTLEME KAASA TEIE ETTEVÕTTEGA

 
Lisaks igapäevasele IT haldusele mõtleme aktiivselt teiega kaasa ka ärirakenduste täiustamisel ja kaasajastamisel, suhtleme kõigi IT partneritega, meil on tervik ülevaade IT ressurssidest, läbi mõeldud tegevusplaan kuidas IT valdkonda edasi viia ja parendada ning suudame anda nõu, kuidas ettevõtte äriprotsesse digitaliseerida ja efektiivsemaks muuta.

Meie poole võib julgelt pöörduda kõigi IT alaste murede ja vajadustega.

IT valdkonna korraldamisel seisame selgelt ettevõtte huvide eest ja me tunneme head meelt kui ettevõttel läheb hästi.

MIKS BlueIT TERVIKTEENUS?

2
Meie teenus on personaalne ja inimesed tunnevad teie ettevõtet, protsesse ja inimesi.
3
Meie tegeleme teie IT valdkonnaga tervikuna ning ka nende osadega, millega tavapärast IT haldust pakkuvad ettevõtted teid ei aita.
1
Meil on olemas pikaaegne kogemus ja pädevus, et teie IT valdkonda tervikuna juhtida, lisaks IT haldusele juhime ka teie ettevõtte ärirakenduste arengut.
4
Meile on oluline, et IT tervikuna toetaks teie ettevõtte arengut.

IT TERVIKTEENUSEGA PAKUME

1
IT juhtimise ja IT haldamise teenust, vastutame kogu IT valdkonna haldamise ja arendamise eest, meile võib suunata kõik IT-ga seotud teemad.
2
Tervikvaadet teie IT keskkonnale, omame ülevaadet ja arendusplaane nii teie IT infrastruktuuri kui ka ärirakenduse osas.
3
Mõtleme teiega kaasa nii ärirakenduste liidestamise, arendamise kui ka äriprotsesside digitaliseerimise osas.
4
Tasemel suhtumist! Meile on oluline, et teie ettevõttel läheks hästi, pingutame, et IT valdkonda oleks tervikuna hoitud ning edendaks teie äri.

Vajad abi või tahad nõu pidada?

Otsing